Ne szerezz, kerekezz!
Ne szerezz, kerekezz! címmel drogprevenciós előadást és Bringa Sulit szerveztünk 2015. 04. 22-én a nyíregyházi Ridens iskolában.
Az ügyességi pályával kezdtünk.

A bringázás után egy érdekes előadást hallhattak az érdeklődők a drogok veszélyeiről Gurbán Csabától a rendőrség munkatársától,
.jpg)
valamint egy volt szerhasználó mesélt a függőségről és az átélt kalandjairól.

Az előadás után került sor a Bringa Suli legjobbjainak díjazására.

Köszönjük Nyíregyháza Város Önkormányzatának hogy támogatta a programot!

További képek:




















