Bringás karácsony a vidámság jegyében

Felelevenítettük az év történéseit és Kabai Renáta a régebbi élményeiről mesélt. Együtt bringázott a csapattal 2004-ben a Tiszai Kerékpártúrán és a következő esztendőben a 4 határos túrán.
Óh!!! Azok a régi szép idők!

Ebben az évben a ZÖLD KERÉK BRINGÁS KUPÁT Gincsai Miki érdemelte ki, a jelenlévők szavazatai alapján.

Köszönjük a munkáját, no és a sok-sok finom dinnyét.
A különdíjakat:
Nándori Éva és Tamás,
Harászi Enikő és Jani,
Kovács Ilus,
Kerek Ferenc Lajos,
Posta Robi,
Vinnai Zsolti,
Páll Elek érdemelte ki. Nekik is köszönjük a munkájukat!

KÖSZÖNJÜK Fábián Péteréknek a különleges ajándékot,

Vinnai Zsoltinak a VINIBIKE, bringás zoknikat,

végül de nem utolsó sorbanNyíregyháza Város Önkormányzatának a támogatást.

Harászi Enikő, háziasszony most is érdekes játékokkal növelte az este hangulatát.

Megköszöntük az Európa Hotel képviselőjének is a szíves vendéglátást.

Ezen vidám este után, már csk a jókívánságok következhetnek:
MEGHITT KARÁCSONYT ÉS VIDÁMSÁGBAN, BRINGÁS KILOMÉTEREKBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT!!
További képek:
Kerek Ferenc Lajos fotói:




















